Jeżeli zwykła kawa nie stawia Cię na nogi, ta zrobi to z pięciokrotną siłą! Jedna filiżanka kawy Angel's Touch® zawiera 264 mg kofeiny - jest to dawka ponad 5 razy większa od kawy tradycyjnej. Produkt ten przeznaczony jest dla osób pracujących na "najwyższych obrotach", potrzebujących maksymalnego pobudzenia oraz sportowców. Charakterystycznym dla Angel's Touch® jest fakt, iż jest to produkt w pełni NATURALNY, a badania prowadzone przez Instytut Żywności i Żywienia potwierdziły wysoką zawartość kofeiny w naszych kawach. Jej przepyszny smak oraz moc z pewnością na długo zostanie w Twojej pamięci!

 

ANGEL'S TOUCH®

KAWA Z WYSOKĄ ZAWARTOŚCIĄ KOFEINY

& HERBATA Z ASHWAGANDHĄ

SKOSZTUJ 18 WSPANIAŁYCH SMAKÓW

Rozpuszczalna

Mielona

W ziarnach

Kawa Angel’s Touch® sprasowana pod naciskiem wielu ton, bez dodatku substancji chemicznych. Bez problemu możesz zabrać ją do pracy, w podróż i wszędzie gdzie nie masz możliwości bądź miejsca, aby zabrać duże opakowanie kawy. Coffee Tabs to unikatowy produkt na rynku światowym, wymyślony oraz stworzony przez naszą firmę. Jesteśmy również jedynym producentem kawowych tabletek, a cały proces technologiczny odbywa się na terenie Polski.

Tabletkę wystarczy zalać gorącą wodą, aby móc delektować się smakiem pysznej kawy rozpuszczalnej oraz cieszyć się naturalną energią płynącą wprost z produktów GBS.

Sposób użycia:

Kawa dostępna w wersji:

Prawdopodobnie najmocniejsza kawa na świecie

ANGEL'S TOUCH®

Kawa w tabletkach

ROZKOSZ DLA PODNIEBIENIA

ŚWIEŻOŚĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU

HIGIENA PROCESU PRODUKCYJNEGO

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pasji jaką jest kawa, udało nam się doprowadzić kompozycje smaków do perfekcji. Używamy jedynie starannie wyselekcjonowanych ziaren i aromatów, posługując się naszymi autorskimi przepisami – aby każdy Twój poranek był niesamowity! 

Kawa jest wysyłana w ciągu 24h od palenia - nie ma czasu ostygnąć! Jeżeli cenisz sobie świeżość kawy oraz przepiękny aromat palonych ziaren, zdecydowanie jesteśmy w czołówce. Dzięki własnym palarniom, centrom logistycznym oraz magazynom, dostarczamy kawę możliwie najświeższą. Do filiżanek naszych klientów trafia zawsze świeża, smaczna kawa.

Nasze produkty wykonywane są zgodnie ze standardami GMP oraz ISO. Zapewniamy tym samym naszych konsumentów, że kupują kawę najwyższej jakości - czystą i certyfikowaną. Nie inwestujemy naszego czasu w półśrodki - wykonujemy wszystko

z największą starannością!

ANGELO®

Linia kaw premium bez zwiększonej zawartości kofeiny

O NASZEJ KAWIE

PRZEJDŹ DO SKLEPU

PRZEJDŹ DO SKLEPU

PRZEJDŹ DO SKLEPU

TEA-SHA®

Herbata z Ashwagandhą

Jedyna na rynku herbata z dodatkiem ekstraktu z Ashwaghandhy.

 

1 PORCJA PRODUKTU = 300mg EKSTRAKTU Z ASHWAGANDHY, STANDARYZOWANEGO NA ZAWARTOŚĆ 5% WITANOLIDÓW. 

 

Witania ospała(Ashwagandha) oraz otrzymywane z niej ekstrakty charakteryzują się złożonym wpływem na funkcjonowanie układu nerwowego wykazując działanie adaptogenne, łagodząc stres i poprawiając nastrój. Działa ona prozdrowotnie, uspokajająco oraz aktywnie przyczynia się do redukowania poziomu szkodliwego kortyzolu. Badania wykazały, że roślina ta pomaga przywrócić do normy rozregulowany niedoborem snu cykl dobowy.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Związany ze stresem wysoki poziom kortykosteroidów negatywnie wpływa na działanie układów acetylocholinowego i serotoninowego.  W badaniach Ashwagandha obniżała poziom „hormonów stresu” polepszając pamięć, usprawniając procesy poznawcze i poprawiając nastrój.

Poprawia pamięć i nastrój

Dostępne herbaty:

Herbaty czarne, Herbaty zielone, Herbatki owocowe oraz Rooibos.

GOLDEN SWEETZ®

Zdrowe słodycze

Golden Sweetz® to linia zdrowych czekolad bez dodatku cukru, z najmocniejszą kawą na świecie: Angel’s Touch®. Nasze czekolady stanowią idealny,  zdrowy dodatek do diety każdej osoby dbającej o sylwetkę oraz sportowców, a dzięki zwiększonej ilości kofeiny w naszej kawie, zapewnią energię na cały dzień!

PRZEJDŹ DO SKLEPU

ZAPOMNIAŁEŚ O KAWIE? CZUJESZ ZMĘCZENIE? POTRZEBUJESZ ENERGII? Z POMOCĄ PRZYCHODZI CZEKOLADA OD GOLDEN BOW SOLUTIONS®!

=1X ESPRESSO

Dzięki Angelo® będziesz mógł cieszyć się smakiem naszych kaw częściej, bez obawy o zbyt dużą ilość kofeiny. W Golden Bow Solutions® wierzymy, że smak jest dla Ciebie równie ważny, co jakość produktów. Lekka goryczka kawy wraz ze słodyczą mlecznej czekolady,  krówki czy chrupiących ciasteczek - na pewno pozostanie z Tobą na cały dzień! Wszystkie smaki tworzone są według ściśle określonych proporcji w celu otrzymania idealnego, harmonicznego połączenia.

ANGEL'S BLEND

Perfekcyjna kombinacja kawy mielonej oraz rozpuszczalnej!

Doskonałe połączenie kawy rozpuszczalnej oraz drobno zmielonych ziaren kawy 100% ARABICA, pochodzących z najlepszych Kolumbijskich plantacji. Od teraz możesz cieszyć się smakiem pysznej, mielonej kawy oraz prostotą przygotowania w każdych warunkach!

 

 

 

70% granulowana kawa rozpuszczalna, 30% mielona Arabica(100%), aromat, kofeina.

Składniki:

PRZEJDŹ DO SKLEPU

NASI PARTNERZY:

Copyright 2018 GBS Golden Bow Solutions

PRZEJDŹ DO SKLEPU

  1. pl
  2. en