PIOTR TOMASZEWSKI

Trener personalny, online coach, autor e-booka „Gladiator”, YouTuber, Influencer i członek WK Team, którego głównym zadaniem jest szerzenie zdrowego rozsądku zarówno w diecie, treningu oraz w życiu i pomaganie innym w tym zakresie. Siłownia i zdrowy tryb życia są moją pasją od 2012 roku. Z czasem zacząłem poszerzać swoje poglądy zahaczając o takie dyscypliny jak marketing czy inwestycje. Cenię w życiu progres, zarówno jak chodzi o wyniki siłowe, sylwetkę, pracę, wiedzę i rozwój osobisty. Wspieram to w co wierzę i to co podpowiada mi intuicja, dlatego zdecydowałem się również na współpracę z Golden Bow Solutions.

Cześć! Nazywam się Oliwer Galor, z kulturystyką mam styczność od 7 lat. Studiuję "Żywienie człowieka", gdyż moim celem było połączenie edukacji ze sportem, a nie nauka czegoś wbrew mojej woli. Startuję w sportach sylwetkowych od 2 lat, między innymi w kulturystyczne klasycznej. Na co dzień pomagam ludziom online dążyć do swojej wymarzonej sylwetki, układając plany dietetyczne oraz treningowe.

ANNA NĘDZI

Od 6 lat związana z wizażem. Na co dzień dbam o wizerunek innych wkładając w to całe serce.

Od 3 lat pasjonatka treningu siłowego oraz zdrowego i racjonalnego podejścia do odżywiania. Uwielbiam ciężary, hardkorowe treningi, hantle, kettlebells.  Kocham bić swoje rekordy i progresować z treningu na trening. Swoją przygodę z siłownią zaczęłam, gdy chciałam pozbyć się kompleksów. Przerodziło się to w największą pasję. Obecnie podopieczna Piotra Tomaszewskiego @teamszmexy.

Znany wśród przyjaciół i znajomych jako „Żyłka”. Najczęściej kojarzony w Internecie z ekipą Warszawski Koks. Od najmłodszych lat związany ze sportem, zaczynał od gier zespołowych takich jak piłka nożna, siatkówka, które uprawiał przez wiele lat. W sporcie jest osobą stale dążącą do celu, lubiącą rywalizację, wyzwania i zawsze starającą się je pokonywać. Pierwsze kroki w sportach siłowych stawiał w wieku 17 lat, a od 2012 roku pracuje jako trener personalny i instruktor rekreacji ruchowej. Na co dzień prowadzi ONLINE COACHING oraz pracuje w warszawskich klubach fitness trenując zawodników sportów sylwetkowych jak i początkujących.  Uczestniczył m.in. w debiutach kulturystycznych w 2016 r. ale jak sam mówi, nie uważa się póki co za zawodnika. Startowanie w zawodach zawiesił przynajmniej do 2019r, aby prężnie rozwijać się jako trener oraz dietetyk.

Przygodę ze sportem rozpoczął od sztuk walki. Tata i jego brat bliźniak od małego starali się wpoić mu treningi siłowe. Uległ im nieco ponad 4 lata temu. Jego jednym z planów jest uzyskanie karty Pro w Men's Physique. Poza siłownią pasjonuje się tańcem oraz śpiewem.

TEAM

?

Masz ciekawą, sportową pasję?

Jesteś inspirującą osobą?

Dołącz do drużyny GBS!

Wyślij do nas mail z krótkim opisem

swojej osoby oraz załącz kreatywne zdjęcie.

marketing@goldenbow.pl

PIOTR ZARZYCKI

OLIWER GALOR

ADRIAN KRZEWIŃSKI

TU MOŻESZ BYĆ TY!

OUR PARTNERS:

Copyright 2018 GBS Golden Bow Solutions

GO TO SHOP

  1. pl
  2. en